Przedstawiamy państwu specjalne rozwiązanie, zostało opracowane dla specjalistów geodezji. Dzieki zastosowaniu innowacyjnej aplikacji mobilnej oraz tradycjnej aplikacji na PC.
Dropbox Praca poza domem jeszcze nigdy nie była taka wygodna. Dzięki połaczeniu z Dropbox, będziesz mógł po odejściu od biurka wykonać i zapisać pomiary a gdy wrócisz do komputera po kilku kliknięciach mieć je na swoim komputerze.Importu i eksportu danych W trakcie pracy nad projektem, możesz importować i eksportować punkty plików a także z innego projektu.Dziennik zadań Twój własny dziennik pracy aby nie zapomnieć o żadnym pomiarze czy obliczeniach.Raportowanie pracy Potrzebujesz raportu dla klienta ? A może projekt dobiegł już końca i chciałbyś zdać dokumentacje. Nic prostrzego skorzystaj z naszego generatora raportu. Wykonuj raporty z przeprowadzonych obliczeń i prowadzonego projektu.


Niezbędnik dla każdego kto chce precyzyjnie wyznaczyć powierzchnię, wytyczyć punkty na podstawie już istniejących dzięki precyzyjnym obliczeniom. Mobilna wersja aplikacji dostępna jest za darmo wyłącznie na teren Polski.


Aplikacja została przygotowana na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android od wersji KitKat wzwyż i jest możliwa do pobrania ze sklepu Google Play

Zapraszamy do testów nowej wersji aplikacji ( wersja testowa beta ) :